Gavespesifikasjoner
Mer informasjon om personlig Dove gavesett:
Dove-produkter: dusjskum (200 ml), kroppsskrubb (225 ml), kroppskrem (300 ml) og håndkrem (75 ml)
Duft: roseolje, granateplefrø og sheasmør, fløyelsmyk og intens
Gaveeskens mål: 24 x 24 x 10,5 cm
Trykk: hele etuiet, i høy kvalitet og fullfarge
Personlig tilpasset: med bilde og/eller tekst
Hvem vil du overraske med et nydelig Dove gavesett med personlig etui?
Trenger bestevennen din en pause for å slappe av litt? Eller unner du moren din en nydelig gave? Overrask de du er glad i med et nydelig Dove gavesett. Du kan gjøre gavesettet personlig ved å legge til et bilde eller navn på etuiet. Flott som bursdagsgave, takkegave, valentinsgave eller bare fordi du har lyst til å gi en gave. Du kan jo også gi det til deg selv!
Dove gavesett inneholder fire nydelige produkter: et dusjskum, en kroppsskrubb, en kroppskrem og en håndkrem. De fire produktene er i normal størrelse og er samlet i en kul gaveeske med et personlig etui som skyves over esken. Det er raskt og enkelt å lage ditt eget personlige etui. Bare legg navn og/eller bilde til det elegante Dove-designet. Deretter trykker vi designen din på etuiet, i høy kvalitet og fullverdige farger. Lag ditt unike Dove gavesett nå!
Er du interessert i Dove gavesett for bedriftsformål? Kontakt vår bedriftsavdeling for mer informasjon.
Bedriftsbestilling?
Interessert i å bestille et større antall av denne gaven? Ta kontakt og motta et pristilbud. Vi er tilgjengelige på arbeidsdager fra kl. 8.30 til 17.00.